У плівок і мембран JUTA найкращий і підтверджений європейськими випробуваннями ЗАХИСТ ВІД ПРОТІКАННЯ:
– Мембрани Євробар’єр™ витримують значні навантаження води – до двох з половиною метрів водяного стовпа.
– Мембрани відносяться до першого класу гідроізоляції за європейськими нормами.
– Після впливу УФ-випромінювання і високої температури плівки та мембрани JUTA залишаються водонепроникними.
– Мембрани Євробар’єр™ успішно склали іспит справжнім дощем і сильним вітром під час тестування за німецькими нормами – «Тест на динаміку дощу».

МІЦНІСТЬ
Плівки і мембрани JUTA надміцні. При монтажі вони не тягнуться, не рвуться на місцях кріплення, не збираються в хвилі. Вони безпечні для будівельників і витримують значні вітрові та снігові навантаження.

ДОВГОВІЧНІСТЬ
Плівки і мембрани JUTA проходять регулярний заводський тест на старіння, який доводить, що навіть після 15-річного циклу експлуатації на даху вони зберігають свої основні характеристики, водонепроникність і міцність на дуже високому рівні.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Мембрани виробництва JUTA завдяки унікальним властивостям захисту від вітру будуть гарантовано захищати теплоізоляцію на даху від вихолоджування. Теплоізоляція буде працювати на 100% проектної потужності і гарантовано зберігати тепло всередині Вашої оселі.

Чеська компанія JUTA – один з найбільших виробників підпокрівельних плівок і супердифузійних мембран в Європі, який пропонує сучасну технологію підпокрівельної і фасадної гідро-, паро- та вітроізоляції.

ПРОДУКЦІЯ

  • Євробар’єр
  • Вітробар’єр
  • Антиконденсат
  • Гідробар’єр
  • Паробар’єр

Продавець-консультант:

Василюк Мирослав

Телефон:

066 542 5284