Система Raiko Premium – це водостічна система, ідеальна для кожної покрівлі. Кожен, навіть найменший елемент системи Raiko Premium, є результатом добору оптимальних технологічних рішень, унікальність яких захищена патентами. На сьогоднішній день, без применшення, це одна з кращих водостічних систем в світі за якістю і довговічності.

У чому переваги сталевих водостоків RAIKO

  1. Міцність і довговічність. Сталь один з найміцніших конструкційних матеріалів. Правильно закріплена сталева ринва, здатна витримати будь-яку кількість снігу, криги і бурульок. А завдяки сучасному багатошаровому покриттю, див. малюнок нижче, метал надійно захищений від корозії. В результаті металева водостічна система цілком може простояти років 60 без ремонту і обслуговування.
  2. Стійкість до перепадів температури. Сталь дуже слабо піддається до температурних розширень в діапазоні температур від – 40 до + 120 ° С, вона не змінює лінійних розмірів. А значить не потрібні компенсаційні проміжки, ущільнення та інші хитрощі.
  3. Естетичний зовнішній вигляд – пофарбований металевий водостік виглядає дуже пристойно, багато і красиво, помітно виграє в порівнянні з пластиком.

Польська компанія Raiko – виробник сталевих жолобів водостічних систем найвищої якості з 1989 року. Започатковано виробництво на потужностях знаменитої компанії Dablex.

Продавець-консультант:

Василюк Мирослав

Телефон:

066 542 5284