Софіти Infratop польської компанії VOX – це зручна і економічна альтернатива використовуваним до теперішнього часу дерев’яних і металевих систем підшивки дахів. Завдяки системі CLICK і підвищеної твердості панелей, монтаж стає простим, швидким і надійним. Софіт спроектований з огляду на потреби функціональності і естетики. Панелі відрізняються міцністю і високою стійкістю до мінливих кліматичних умов. Наявність перфорованих панелей в лінійці VOX – прояв додаткової турботи до вентиляції і захисту дахового простору. Напівматова поверхня і структура панелей ідеально імітують деревину, а наявна колірна гама дозволяє легко підібрати софіт до найбільш часто використовуваних профільних елементах.
Асортимент VOX включає: софіт з перфорацією на панелі (SV / SVP-07), що монтується спільно з панелями без перфорації (SV / SVP-08) і софіт з прихованою перфорацією (SV / SVP-09), монтаж якого вимагає тільки один вид панелі .
Софіти Infratop підходять не тільки для обробки дахового простору приватних будинків, але й ідеальні для використання на критих автостоянках, гаражних навісів, терас і альтанок.

VOX – польська компанія зі сфери облаштування інтер’єрів, яка з 1989 року у своєму портфоліо має унікальну і взаємодоповнюючу продукцію і послуги, пов’язані з облаштуванням квартир і будинків.

  • Панелі (з перфорацією та без)
  • Планки J
  • Планки Н

Продавець-консультант:

Василюк Мирослав

Телефон:

066 542 5284